Użyteczne wskazówki

Drukuj

 FX2x2 kamerka samochodowa 150C    FX301 lusterkoR2

   

 

 • Aby nagrania z kamery były prawidłowe i bez zacięć należy zastosować dobrej jakości kartę MicroSD, o dużej prędkości zapisu. Czytaj więcej tu...     
 •  Tryb nocny , czy też nazywane inaczej "night vision" jest tylko elementem marketingu Chińskich producentów. Zakres takiego doświetlenia zamyka się w obszarze do 1 metra (a czasami dużo mniej) i jego funkcjonalność jest znikoma.Nie są nam znane kamerki samochodowe które rzeczywiście "widzą" w nocy (kamery noktowizyjne to potrafią, jest to jednak zupełnie inna półka cenowa).Jakość obrazu nocą zależeć będzie głównie od oświetlenia zewnętrznego np. lampy uliczne, reflektory samochodów.
 • Dobrze zaprogramowany wideorejestr po uruchomieniu samochodu zaczyna automatycznie rejestrację, a kończy kilkanaście sekund po wyłączeniu silnika (nie wymaga ingerencji)

 • Uaktywnienie opcji wykrywania ruchu może spowodować nieciągłość nagrania, gdyż kamerka nagrywać będzie tylko w przypadku wykrycia ruchu. Tryb ten pozwala oszczędzać miejsce na karcie SD, jednakże nie zapewnia ciągłości.

 • Kamera automatycznie nagrywa wszystkie nagranie w trybie cyklicznym. Oznacza to że w przypadku braku wolnego miejsca kasowane będą najstarsze nagrania, a w ich miejsce nagrywane nowe.

 • Kamera zaopatrzona jest również w detekcję niskiego napięcia baterii, i w razie wykrycia takiej sytuacji automatycznie kończy zapis.

 • Funkcja G-sensor może być aktywowana z Menu. W takiej sytuacji kamera mierzy przyśpieszenie we wszystkich kierunkach, i w razie wykrycia kolizji automatycznie zabezpiecza przed utratą  nagranie 10s przed zdarzeniem oraz 20s po zdarzeniu. Ten fragment nie będzie nadpisany poprzez nowe nagrania.

 • Druga kamerka (jeżeli wybrany rejestraor posiada) może być umieszczona w dowolnym miejscu samochodu, więc może nagrywać zarówno sytuację z tyłu samochodu jak i z boku. Można również skierować kamerkę we wnętrzu pojazdu jeśli istnieje taka potrzeba np. Taxi, nauka jazdy, itp.

 • Umiejscowienie kamerki za lusterkiem powoduje że kamerka nie przeszkadza kierowcy w czasie jazdy, a równocześnie doskonale nagrywa.

 • Nie każdy obszar okna samochodu jest wycierany wycieraczką, należy na to zwrócić uwagę w czasie montażu 

 • Szyba samochodu, szczególnie przyciemniana może powodować refleksy i odbicia deski rozdzielczej, dlatego należy starać się umieścić obiektyw kamery jak najbliżej szyby samochodu.

 • Doświetlenie nocne, czy też nazywane inaczej "night vision" jest tylko elementem marketingu Chińskich producentów. Zakres takiego doświetlenia zamyka się w obszarze do 1 metra (a czasami dużo mniej) i jego funkcjonalność jest znikoma.Nie są nam znane kamerki samochodowe które rzeczywiście "widzą" w nocy (kamery noktowizyjne to potrafią, jest to jednak zupełnie inna półka cenowa).Jakość obrazu nocą zależeć będzie głównie od oświetlenia zewnętrznego np. lampy uliczne, reflektory samochodów.  

 


kamerka samochodowa  kamerki samochodowe

rejestrator jazdy , rejestratory jazdy

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
     www.kamerki-samochodowe.info.pl
Copyright 2013 Użyteczne wskazówki. CAR DVR by Flexiti Kamery samochodowe, rejestratory jazdy, wideo rejestratory Wideo Rejestratory Kamery samochodowe , kamerki sportowe